Vysokozdvižné vozíky NEXEN a EP Equipment


Vysokozdvižné vozíky značky Nexen

Kvalita a moderný dizajn

 

Nexen je prvým dodávateľom pre globálny priemysel manipulácie s materiálom. Nexen poskytuje vysokú návratnosť investícií, inovatívne riešenia kvality a spoľahlivé produkty prostredníctvom svojej celosvetovej distribučnej siete.
Nexen používa najmodernejší softvér a techniky virtuálneho dizajnu na dodávku špičkových vysokozdvižných vozíkov. Nexen X-Range je úplne nový dizajn a je čerstvým výhľadom, ktorý prináša maximálny výkon.
Spoločnosť Nexen si vybrala iba komponenty najvyššej špecifikácie vo svojom záväzku poskytovať zákazníkom kvalitu a spoľahlivosť a dodávať popredný svetový produkt z výrobných zariadení ISO9001.
Rad Nexen X s vynikajúcou ergonómiou a pohodlím predstavuje jeden z najnižších nákladov na vlastníctvo nákladných vozidiel vo svojej triede, poskytuje vynikajúcu návratnosť investícií a zaisťuje maximálny výkon od operátora a stroja za všetkých okolností.
Spoločnosť Nexen sa tiež zaviazala poskytovať bezkonkurenčnú podporu po predaji prostredníctvom siete Dealer Network, ktorá môže ponúkať tieto služby:

vysokozdvižný vozík NEXEN

Služby:

• Rýchly a plne komplexný program náhradných dielov

- Kvalitné motory Kubota, Nissan, Yanmar a prevodovky
- Kvalitné brzdy bubnové ,alebo kotúčové chladené olejom
• Štandardné, komplexné alebo vlastné záručné programy
Prečo spoločnosť Nexen stavia prvotriedny vysokozdvižný vozík ?
• Najmodernejšia palubná diagnostika na zabezpečenie optimálneho výkonu
• Celosvetová sieť podpory predajcov
- Made in UK, England
 


Vysokozdvižné vozíky EP

 
EP Equipment je známy svetový výrobca, ktorý je od roku 1993 lídrom v čínskom priemysle manipulácie s materiálom. Zatiaľ čo spoločnosť je veľmi rozmanitá, hlavnými oblasťami sú elektrické zdvíhacie vozíky, skladové riešenia a OEM diely. Sídlo spoločnosti je v Hangzhou, Čína a vlastní viac ako dva milióny štvorcových stôp výrobných priestorov naprieč zariadeniami v Anji, Číne, Jiangjiang, Čína a Wisconsin, USA. Okrem toho má spoločnosť distribučné zariadenia v celej Číne a v Illinois, Južnej Karolíne, Japonsku, Belgicku a Thajsku. EP vlastní veľa patentov v USA a Číne a vlastní ochranné známky po celom svete. Medzi obchodné jednotky patria EP, East Power, Manhand, EP OEM diely a Big Joe. Celosvetovo EP zaznamenal obrovský nárast a teraz má viac ako 1000 zamestnancov na miestach po celom svete.
 
Ponúkame Vám kompletnú skladovú techniku.