Vysokozdvižné vozíky Reddot JAGUAR


Vysokozdvižné vozíky značky Reddot JAGUAR

"  Spoľahlivý JAGUAR vo Vašich službách "

REDDOT EQUIPMENT pracuje ako TOP výrobca v oblasti vysokozdvižných vozíkov a zariadení na manipuláciu s materiálom v Číne a po desaťročiach je silnou značkou na celom svete.

KVALITA A MODERNÝ DESIGN

Vďaka vylepšeniam je REDDOT profesionálny a špecializovaný na elektrické skladové zariadenia, vysokozdvižné vozíky a hrá ako kľúčová značka na celosvetovom trhu skladových zariadení. Ponúkame elektrický paletový vozík s nosnosťou 1 až 4 tony; Elektrický zakladač 1 Ton až 2 Ton; Vysokozdvižný vozík s vnútorným spaľovaním 1Ton-45Ton; Elektrický vysokozdvižný vozík 0,5 Ton až 16 Ton; Ťahač; Vysokozdvižný vozík pre drsné terény pokrývajúci celú triedu zariadení (I, II, III, IV, V, VI, VII) a požiadavky na celý rad kapacitných produktov.

REDDOT neustále tvrdo pracuje, aby uspokojil požiadavky trhu prostredníctvom inovácií a nových technológií. Základnými hodnotami REDDOT EQUIPMENT sú zodpovednosť, starostlivosť o životné prostredie a rozvoj.

REDDOT je zodpovedný za to, čo robíme a budeme robiť. Ako medzinárodná spoločnosť sme zodpovední nielen za výrobu a dodávanie vysoko kvalitných produktov, ale tiež nesieme zodpovednosť za rýchly a profesionálny servis, vysoko efektívnu a profesionálnu medzinárodnú prevádzkovú zodpovednosť za predaj a popredajný servis.

Spoločnosť REDDOT, zameraná na životné prostredie, sa sústreďuje na výskum, vývoj a inovácie elektrických skladových zariadení ako popredný hráč v oblasti elektrických skladových zariadení v Číne. Nové vylepšené elektrické produkty nepretržite slúžia v rôznych oblastiach a aplikáciách s nulovými emisiami uhlíka, aby postupne nahradili produkty odvádzajúce olej s emisiami dymu.

REDDOT Equipment bude neustále vyvíjať nové vysokozdvižné vozíky, skladové vybavenie, produkty riešení a OEM diely prostredníctvom inovácií a nových technológií. Okrem toho budujeme medzinárodnú platformu technologických služieb s odborníkmi, ktorí zákazníkom poskytujú zodpovedné a profesionálne služby a hodnoty. Stretnutie s požiadavkami trhu je to, čo REDDOT motivuje.

Myslenie a zdvíhanie s REDDOT v budúcnosti. Vždy sme spolu!

Ako úžasný tím snov, REDDOT a naši zamestnanci tvrdo pracujú nielen na tom, aby ponúkli najlepšie skladové riešenie, ale tiež sa intenzívne starajú o budúcnosť a spájajú ju vrátane vnútorného tímu, partnerov a zákazníkov.

Pokračujúc v hľadaní požiadaviek trhu, REDDOT R&D TEAM uvádza na trh najnovšie technologické produkty, ktoré uspokoja potreby riešenia manipulácie s materiálom.

Sledujúc trendy na trhu, realizujeme inovačné produkty, aby vyhovovali novým potenciálnym požiadavkám a vytvárali nové potreby trhu, ktoré znižujú náročnosť práce, znižujú náklady a zvyšujú dostatočnosť skladových a logistických riešení na celom svete.

Dosiahnuť svoj sen je náš sen. Viac ako 500 predajcov po celom svete, REDDOT dôkladne vníma trh a dotýka sa tisícov snov od našich partnerov. To, čo robíme, je sústavné dosahovanie snov nás všetkých.

Pozývame vás, aby ste sa k nám pripojili a spoločne budovali obe budúcnosti! Najnovšie modely sú s označením JAGUAR .

Ako jediný z popredných výrobcov manipulačnej techniky sa prezentuje aj na celosvetovej výstave v Nemecku LOGIMAT. viac tu:
https://www.reddotequipment.com/item/news/reddot-in-logimat-exhibition-2023

Sme vyhradným zástupcom Reddot JAGUAR pre SK, CZ, PL, HU .
V prípade záujmu o spoluprácu náš možete kontaktovať mailom na algatech@algatech.sk . Ponúkame atraktívne podmienky, rabaty atd ...

Katalógy © 2023 REDDOT