Vysokozdvižné vozíky a riešenia manipulácie s materiálom

Cat® Lift Trucks sú jedným z popredných výrobcov vysokozdvižných vozíkov a zariadení na manipuláciu s materiálom so sieťou predajcov v celej Európe, Afrike a na Strednom východe. S viac ako 80-ročnými skúsenosťami v priemysle manipulácie s materiálom sme vyvinuli rad robustných, efektívnych a výkon zvyšujúcich vysokozdvižných vozíkov a skladových zariadení.

Aktuálnu ponuku manipulačnej techniky Catlifttruck nájdete v sekcii : STROJE SKLADOM

VYSOKÝ VÝKON, ODOLNÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Viac ako 50 rokov skúseností s navrhovaním a stavbou robustných vysokozdvižných vozíkov. Od 60. rokov 20. storočia vyrábame vysokozdvižné vozíky navrhnuté tak, aby vydržali a boli vyrobené tak, aby fungovali aj v najtvrdších a najdrsnejších prostrediach na svete.

 

VÝHODY PRE VAŠE PODNIKANIE

Ak chcete dosiahnuť skvelú návratnosť vašej investície a nízke celkové náklady na vlastníctvo, nedá sa poraziť energetická účinnosť, výkon, odolnosť a jednoduchá údržba nášho radu vysokozdvižných vozíkov. Sú vybavené tak, aby odolali náročným úlohám a podmienkam, sú jednoducho programovateľné, flexibilné, pre obsluhu priateľské modely pre rôznu rozmanitosť použitia.

 

VYSOKÉ VOZÍKY POSTAVENÉ OKOLO VÁŠHO OPERÁTORA

Vašim najcennejším majetkom zo všetkých sú váš personál. Rovnako ako vy, aj my veľa investujeme do uspokojovania potrieb operátorov – a tieto investície generujú vyššiu produktivitu. Tu je len niekoľko konštrukčných prvkov, ktoré vášmu operátorovi poskytujú pohodlie a ovládanie, aby mohol vykonávať tú najlepšiu prácu.

  • Hladký, tichý, presne kontrolovaný výkon
  • Jasný výhľad na všetky strany
  • Nepreplnený priestor pre nohy a chodidlá
  • Ľahko dostupné a ľahko použiteľné ovládacie prvky

 

NAŠE PORTFÓLIO NÁKLADNÝCH VOZÍKOV ZAHŔŇA:

  • Elektricky poháňané vysokozdvižné vozíky
  • Dieselové vysokozdvižné vozíky
  • Vysokozdvižné vozíky poháňané LPG

Spolu s našou špecializovanou sieťou predajcov v Európe, Afrike a na Strednom východe sme odhodlaní poskytovať vám komplexné vysokozdvižné vozíky a iné zariadenia na manipuláciu s materiálom, ako aj cenovo výhodné stroje pre širokú škálu priemyselných odvetví a aplikácií. Naše širšie portfólio skladovej techniky zahŕňa paletové vozíky, zakladače, vychystávačky, retraky.

PREČO SI VYBRAŤ VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK CAT?

V spoločnosti Cat® Lift Trucks chápeme, že efektívna manipulácia s materiálmi sa dosahuje maximalizáciou produktivity pri najnižších možných celkových nákladoch na vlastníctvo. Aby sme udržali krok s neustále sa meniacimi potrebami priemyselných odvetví na celom svete, naše výskumné a vývojové programy sa neustále snažia dodávať vylepšené vysokozdvižné vozíky a skladové zariadenia. Vďaka vyššiemu výkonu a dlhším servisným intervalom poskytujú tieto vysokozdvižné vozíky vysokozdvižným vozíkom Cat® konkurenčnú výhodu. To nám umožňuje dodať vám najefektívnejšie a najúčinnejšie vysokozdvižné vozíky a produkty na manipuláciu s materiálom na dosiahnutie vašich prevádzkových cieľov.

Pre zaslanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať: algatech@algatech.sk

Cat® Lift Trucks